موج – تکان دادن اجلاس همکاری اقتصادی حسن روحانی

موج – تکان دادن: اجلاس همکاری اقتصادی حسن روحانی ریاست جمهوری خبر چند رسانه ای

گت بلاگز اخبار گوناگون این جزیره‌ها مقصد سلبریتی‌ها هستند

در موسم سفرهای تابستانی قرار داریم و در این فصل همه به دنبال آن هستند که زمانی را در برنامه کاری خود خالی کرده و به مسافرت بروند. ولی آیا تاکنون به این فکر کرده

این جزیره‌ها مقصد سلبریتی‌ها هستند

این جزیره ها مقصد سلبریتی ها هستند

عبارات مهم : جزیره

در موسم سفرهای تابستانی قرار داریم و در این فصل همه به دنبال آن هستند که زمانی را در برنامه کاری خود خالی کرده و به مسافرت بروند. ولی آیا تاکنون به این فکر کرده اید که سلبریتی ها تعطیلات خود را کجا می گذرانند؟ جزایر تفریحی و توریستی از جمله مکان هایی هستند که اشخاص مشهور را همچون آهن ربا به خود جلب می کنند. در این مطلب قصد داریم تعدادی از این جزایر را به شما معرفی کنیم.

سن مارتین St Martin
جزیره سن مارتین تمام شاخصه های یک جزیره ایده آل را دارد. سواحل قشنگ و امکانات مخصوص غواصی در اقیانوس از شاخصه های مهم این جزیره هست. از جمله افراد مشهوری که در این جزیره اقامت داشته اند، می توان به اپرا وینفری و جکی اُو اشاره کرد.

این جزیره‌ها مقصد سلبریتی‌ها هستند

باربادوس Barbados
جزیره ای در کارائیب است که هر سال افراد مشهور زیادی به آنجا سفر می کنند. عالی ترین هتل این جزیره، سندی لین نام دارد که شاید بتوان آن را در زمره مجلل ترین هتل های دنیا هم قرار داد. تابه حال افرادی همچون ریحانا، دیوید بکهام و گوئینت پالترو در این هتل اقامت داشته اند و تایگر وودز (قهرمان افسانه ای گلف) در آنجا مراسم مراسم خوش حالی عروسی خود را برگزار کرده است.

مالدیو Maldives
در این جزیره، منطقه ای به نام گیلی لانکنفوشی وجود دارد که عالی ترین منطقه توریستی در مالدیو هست. این منطقه تنها ٢٠ دقیقه با فرودگاه فاصله داشته و مشمول بر ۴۶ ویلا با محیطی بسیار قشنگ هست. از دیگر مزایای این منطقه می توان به مجموعه ورزشی آن اشاره کرد که ستاره مشهور تنیس جهان، نواک جوکوویچ یکی از اعضای آن است.

جامائیکا Jamaica
یکی از عالی ترین هتل های جامائیکا، راوند هیل نام دارد که به معنی تپه گرد هست. این هتل به لطف داشتن محیطی جالب و فضای اختصاصی مواظبت از کودکان محلی عالی جهت اقامت در جزیره هست. گفته شده است که جان اف کندی و همسرش، ماه عسل خود را در این هتل گذرانده اند.

برمودا Bermuda
برای آن دسته از ستارگانی که در نیویورک زندگی می کنند، جزیره برمودا به لطف یک پرواز دو ساعته و امکانات بی شمارش، یکی از عالی ترین مقاصد جهت گذراندن تعطیلات هست. امکاناتی از قبیل چشمه های آب معدنی، غواصی زیر آب و ساحل بسیار زیبا، برمودا را به مکانی ایده آل جهت سفر تبدیل کرده است.

در موسم سفرهای تابستانی قرار داریم و در این فصل همه به دنبال آن هستند که زمانی را در برنامه کاری خود خالی کرده و به مسافرت بروند. ولی آیا تاکنون به این فکر کرده

سیشل Seychelles
سیشل مجمع الجزایری در شرق آفریقاست که مشمول بر ۱۱۵ جزیره کوچک و بزرگ هست. بانیان تری به معنی درخت انجیر هندی، نام یک منطقه در سیشل است که مشمول بر املاک و ویلاهای بسیار هست. در آنجا ملکی وجود دارد که زمانی متعلق به جورج هریسون و پیتر سلرز بوده هست. تمامی ویلاهای این منطقه، یک استخر شخصی دارند و غذاهای متنوعی در این جزیره سرو می شود.

انگویلا Anguilla
این جزیره، یکی از محبوب ترین جزایر جهت سفر اشخاص مشهور هست. افرادی همچون بیانسه و جی زی هر لحظه به این جزیره سفر می کنند. سفر به این جزیره باعث می شود که حس کنید شما هم یک ستاره هستید! یکی از عالی ترین تفریحات این جزیره، دراز کشیدن در ساحل آرام و زیبای آن است که روح و روان هر کسی را احیا می کند.

باهاماس Bahamas
۵۰ مایل خارج از ساحل فلوریدا، جزایر باهاماس با هوای گرم خود، یکی از عالی ترین مقاصد گردشگری هست. این جزیره به لطف فعالیت های متنوع ساحلی همچون غواصی و بسیاری از امکانات دیگر، یکی از عالی ترین مکان ها جهت سفر و تفریح کردن هست. هر ساله ستارگان مشهور بسیاری به باهاماس سفر می کنند.

روزنامه شهروند

این جزیره‌ها مقصد سلبریتی‌ها هستند

واژه های کلیدی: جزیره | غواصی | الجزایر | اخبار گوناگون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz