موج – تکان دادن اجلاس همکاری اقتصادی حسن روحانی

موج – تکان دادن: اجلاس همکاری اقتصادی حسن روحانی ریاست جمهوری خبر چند رسانه ای

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خطری متوجه سرخ‌ها نیست ، شکایت فولاد از شماره 7 پرسپولیس

ماجرای سروش رفیعی و فولادخوزستان سه فصل بعد از جدایی این بازیکن از جمع سرخپوشان اهوازی دوباره خبر مهم رسانه‌های ایرانی است.

خطری متوجه سرخ‌ها نیست ، شکایت فولاد از شماره 7 پرسپولیس

شکایت فولاد از شماره 7 پرسپولیس/ خطری متوجه سرخ ها نیست

عبارات مهم : بازیکن

ماجرای سروش رفیعی و فولادخوزستان سه فصل بعد از جدایی این بازیکن از جمع سرخپوشان اهوازی دوباره خبر مهم رسانه های ایرانی است.

ورزش سه نوشت: رفیعی که مدت هاست از جمع بازیکنان فولاد بیرون آمده حالا باید پاسخگوی قراردادی باشد که پیش از سرباز شدن و در وقت مدیریت سیف الله دهکردی با کلوب فولاد امضا کرد ولی آن را به ثبت نرساند. فولاد که قصد حفظ رفیعی را داشت در فصلی که با ابطال کارت های آخر خدمت آینده سروش رفیعی عوض کردن کرد با او جهت تمدید قرارداد توافق کرده بود ولی بعد از مشخص شدن این مساله که سروش باید فولاد را به مقصد تراکتور ترک کند او از مدیریت فولاد خواست تا قرارداد را ابطال کنند و مدیر کلوب نیز به وی قول داد که این قرارداد را پاره خواهد کرد.

استدلال این بازیکن جهت جدایی از فولاد این بود که بعد از دو فصل حضور در تراکتور دیگر نمی تواند به اهواز برگردد و باید آینده خود را در تیم دیگری جستجو کند و باتوجه به اینکه توافق به ثبت نرسیده بود، می شد روی قول مدیرعامل فولاد حساب کرد. با این حال با عوض کردن مدیریت در این کلوب مدیریت تازه تصمیم گرفت روی قراردادی که امضای رفیعی را پای خود دارد دست به شکایت بزند. آنها این کار را انجام داده تا پرونده به کمیسیون تعیین اوضاع رفته و آنها بازیکن ایرانی الخور را مطلع کرده اند و او نیز وکیلی را جهت پیگیری به فدراسیون فرستاده است.

خطری متوجه سرخ‌ها نیست ، شکایت فولاد از شماره 7 پرسپولیس

امروز همچنین در خبرها آمده بود که مساله رفیعی شبیه به عنوان مهدی طارمی است و ممکن است با مقصر آشنا شدن او پرسپولیس هم مورد تنبیه قرار بگیرد که این مساله از سوی مدیر کمیته تعیین اوضاع تکذیب شده است است و یکی دیگر از اعضای کمیته انضباطی نیز در گفت وگو با ورزش سه تاکید کرد اگر کلوب فولاد برنده این دعوی شود، جرائم (احتمالا مالی) متوجه بازیکن خواهد بود. البته ظاهرا خود رفیعی هم شکایت متقابلی را از کلوب فولاد انجام داده و در صدد دریافت غرامت از این کلوب خوزستانی است.

رفیعی که در حال حاضر عضو تیم الخور قطر است به علت زندگی در این کشور نمی تواند در کشور عزیزمان ایران حضور داشته باشد و علی رغم پرونده های قبلی کار را به وکیل خود سپرده و منتظر تعیین وظیفه این شکایت است.

ماجرای سروش رفیعی و فولادخوزستان سه فصل بعد از جدایی این بازیکن از جمع سرخپوشان اهوازی دوباره خبر مهم رسانه‌های ایرانی است.

واژه های کلیدی: بازیکن | مدیریت | قرارداد | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | سروش رفیعی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz