موج – تکان دادن اجلاس همکاری اقتصادی حسن روحانی

موج – تکان دادن: اجلاس همکاری اقتصادی حسن روحانی ریاست جمهوری خبر چند رسانه ای

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات می‌توانیم داربی را ببریم/ شاید برانکو جهت اینفانتینو سورپرایز دارد! ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی‌های اخیر پرسپولیس را دیده‌ام، می‌توانیم داربی را ببریم. 

می‌توانیم داربی را ببریم/ شاید برانکو جهت اینفانتینو سورپرایز دارد! ، شفر

شفر: می توانیم داربی را ببریم/ شاید برانکو جهت اینفانتینو سورپرایز دارد!

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی های اخیر پرسپولیس را دیده ام، می توانیم داربی را ببریم.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر در حاشیه تمرین استقلال راجع به داربی ۸۶ گفت: ما می توانیم داربی را ببریم و خیلی داربی ها را می توانیم ببریم. من بازی های اخیر پرسپولیس مثل مصاف اخیرشان برابر استقلال خوزستان را دیده ام.

او افزود: ما آنالیز خوبی از بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس به دست آوردیم. دو تیم وقت های زیادی در محوطه جریمه و خارج از محوطه جریمه داشتند. داربی جهت مردم کشور عزیزمان ایران و جهت خیلی از مردم در خارج از کشور عزیزمان ایران اهمیت بالایی دارد. من هم تا الان این اندازه از اصحاب رسانه را در تمرین استقلال ندیده بودم و این مساله نشان می دهد که داربی چقدر اهمیت دارد. جهت من این بازی یک مصاف عادی مثل مصاف با فولاد و سایپا هست. ما بعد از این بازی دو بازی بسیار سخت و مهم داریم.

می‌توانیم داربی را ببریم/ شاید برانکو جهت اینفانتینو سورپرایز دارد! ، شفر

شفر ادامه داد: دو بازی برابر العین داریم و طبیعی است که بخواهیم بازی خوبی ارائه دهیم و همه ما این مساله را می خواهیم. مقداری غافلگیر هستم بابت کارت زردی که حسینی برابر فولاد گرفت ولی چه کار می شود کرد؟ رویای من این بود که فینال جام حذفی را برابر پرسپولیس داشته باشیم ولی این تیم از دور مسابقه ها کنار رفت و این اتفاق رخ نداد. این می توانست یک بازی خاص و خاص در آسیا باشد که استقلال و پرسپولیس یک دربی را در قالب فینال جام حذفی داشته باشند. من بازی پرسپولیس و السد را دیدم. می توانم بگویم بهتر از سال قبل بازی کردند و پرسینگ مدرنی را اجرا کردند و خیلی چیزها را که پارسال خوب نبود، عوض کردند. گفته بودم که لیگ در کشور عزیزمان ایران بهتر از گذشته شده است هست. امیدوارم در روز بازی هم ورزشگاه پر شود و هواداران ما خوشحال باشند.

او ادامه داد: نمی خواهم زیاد از این راجع به داربی صحبت کنم. مساله مهم تر جهت ما، اوضاع پادوانی هست. این جهت ما یک تراژدی بود. اتفاق مشکل جهت خود من بود. می توانم بگویم که سلامت بازیکنان مهم تر از خود بازی فوتبال هست. عالی ترین آرزوها را جهت پادوانی دارم. امیدوارم سریعتر برگردد. او پسر بسیار خوبی هست. امیدوارم و می دانم کلوب تلاش می کند که او سریعتر برگردد. جهت سلامتی اش و جهت زندگیش. نمی دانم او کی می تواند بازی کند ولی هنگامی که برگردد، او می تواند حتی جهت ما یک مربی دوم باشد و به کادر ما اضافه شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی‌های اخیر پرسپولیس را دیده‌ام، می‌توانیم داربی را ببریم. 

شفر راجع به حضور اینفانتینو در داربی پایتخت و این که گفته سورپرایز داربی را در زمین نشان می دهد گفت: شاید آقای برانکو گفته باشد سورپرایزی جهت اینفانتینو دارد و بخواهد با او شام بیرون برود. (باخنده) شما خبرنگاران سوپرایز می خواهید؟ آقای برانکو سرمربی پرسپولیس است و من سرمربی استقلال هستم و این همه چیزی است که من می توانم به شما بگویم.

او راجع به این که آیا جهت بازی تیم های ایرانی با عربستانی ها در زمین خودی با مدیر فیفا صحبت خواهد کرد یا نه گفت: به خاطر بازی با الهلال در عمان روزنامه نگاران آلمانی از من پرسیدند و من گفتم که این اصلا منصفانه نبود. اگر اینجا بازی می کردیم ۸۰ هزار هوادار داشتیم ولی در عمان نهایتا ۵۰۰۰ نفر. زمانی که ما در قطر یا عمان بازی می کنیم، سفرای فوتبال کشور عزیزمان ایران در آن کشورها هستیم و همه خوشحال می شوند که ما بتوانیم بازی خوبی ارائه کنیم. زمانی که شما رسانه های عربی و اروپایی را ببینید، متوجه می شوید که چیزهای خوبی راجع به فوتبال کشور عزیزمان ایران می نویسند و این خیلی خوب هست. استقلال سفیر بسیار خوبی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران بود.

وی درپاسخ به بیانات اخیر گرشاسبی که خطاب به شفر گفته فاصله جدولی استقلال و پرسپولیس نشان دهنده تفاوت این دو تیم هست، گفت: من یک مقدار دیر آمد.

می‌توانیم داربی را ببریم/ شاید برانکو جهت اینفانتینو سورپرایز دارد! ، شفر

شفر در پاسخ به این پرسش که اگر سریعتر به استقلال می آمد شرایط تفاوت می کرد؟ گفت: نظر شما چیست؟ هنگامی که من آمدم ۱۵ جدول بودیم و الان با همان بازیکنان سوم هستیم. فقط تیام اضافه شده است که یک بازی جهت ما در لیگ انجام داده هست. مگر خودتان این چیزها را نمی دانید؟ اگر نمی دانید، نمی دانم که شغل شما چیست.

او راجع به شانس قهرمانی پرسپولیس برابر استقلال، اظهار کرد: اگر قهرمان شدند تبریک می گویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی‌های اخیر پرسپولیس را دیده‌ام، می‌توانیم داربی را ببریم. 

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی راجع به هواداران تیمش گفت: امیدوارم همه هواداران در ورزشگاه این بازی را دوست داشته باشند و بدون هیچ مشکلی به منزل بروند چون این مساله از هرچیزی مهم تر است.

وی راجع به تغییرات احتمالی در ترکیب پرسپولیس برابر استقلال، گفت: می خواهم به هوادارانمان بگویم که از حمایت هایشان تقدیر می کنم. همه انرژی ای که از آنها می گیریم را می خواهیم به آنها برگردانیم. ما هواداران خوبی داریم که هر لحظه حامی ما هستند. هواداران و تیم یک گروه متحد هستند. نه فقط در ایران، من پیغام های خوبی از طرفداران تیم استقلال در کشورهای متفاوت مثل آلمان گرفته ام و همه آنها خوشحالند. تماشاگران ما درجه یک هستند.

می‌توانیم داربی را ببریم/ شاید برانکو جهت اینفانتینو سورپرایز دارد! ، شفر

من جادوگر نیستم. شما چه نتیجه ای می خواهید؟ برد استقلال؟ ما هم همین را می خواهیم.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | استقلال | استقلال | هواداران | هواداران | پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz