موج – تکان دادن اجلاس همکاری اقتصادی حسن روحانی

موج – تکان دادن: اجلاس همکاری اقتصادی حسن روحانی ریاست جمهوری خبر چند رسانه ای

گت بلاگز اخبار اجتماعی اعلام قیمت پرمصرف ترین مخدر در کشور ، افزایش مصرف «هرویین» نسبت به شیشه

معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه میانگین قیمت هر کیلوگرم تریاک در کشور دو میلیون و ۳۰۰ تا دومیلیون و ۴۰۰هزار تومان است گفت: البته هرچ

اعلام قیمت پرمصرف ترین مخدر در کشور ، افزایش مصرف «هرویین» نسبت به شیشه

افزایش مصرف «هرویین» نسبت به شیشه/ اعلام قیمت پرمصرف ترین مخدر در کشور

عبارات مهم : افزایش

معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه میانگین قیمت هر کیلوگرم تریاک در کشور دو میلیون و ۳۰۰ تا دومیلیون و ۴۰۰هزار تومان است گفت: البته هرچقدر از مرز شرقی به داخل می آییم قیمت مواد زیاد کردن می یابد و به غرب که می رسیم شاهد اوج قیمت هستیم.

اسدالله هادی نژاد در گفت وگو با ایسنا، راجع به قیمت پرمصرف ترین مواد مخدر در کشور اظهار کرد: میانگین قیمت تریاک در هر یک از ولایات افغانستان متفاوت هست، ولی قیمت آن به طور میانگین به ۷۵۰ تا ۸۰۰هزار تومان به ازای هر کیلوگرم می رسد.

اعلام قیمت پرمصرف ترین مخدر در کشور ، افزایش مصرف «هرویین» نسبت به شیشه

وی افزود: میانگین قیمت هر کیلو تریاک در کشور ما دو میلیون و ۳۰۰ تا دومیلیون و ۴۰۰هزار تومان است.البته هرچقدر از مرز شرقی به داخل می آییم، قیمت مواد زیاد کردن می یابد و به غرب که می رسیم شاهد اوج قیمت هستیم.

معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه به لحاظ مصرف مواد در کشور، تریاک در رتبه اول واقع شده است است و سپس حشیش، هروئین و شیشه بالاترین آمار مصرف را دارند، عنوان کرد: میزان مصرف هرویین در مقایسه با شیشه زیاد کردن یافته هست؛ لیکن شیشه طی دو سه سال اخیر به شدت کنترل شده است هست. آثار تخریبی شیشه که جزو مواد مخدر صنعتی است در مقایسه با مواد سنتی بسیار بالاست.

معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه میانگین قیمت هر کیلوگرم تریاک در کشور دو میلیون و ۳۰۰ تا دومیلیون و ۴۰۰هزار تومان است گفت: البته هرچ

هادی نژاد راجع به مدت وقت دسترسی به مواد مخدر در کشور نیز گفت: این وقت جهت فردی که محل عرضه را بشناسد با فردی که ناوارد است و نمی داند به کجا باید مراجعه کند، متفاوت هست. میانگین دسترسی به مواد در جایی مانند مولوی پایتخت کشور عزیزمان ایران پایین است و به زور مواد را در دستت می گذارند، ولی اگر در نقطه دیگری باشی، شاید سه ساعت هم بگردی ولی مواد پیدا نکنی.

وی افزود: ضمن آنکه قاچاقچی، بازار مصرفش را می شناسد و می داند مشتریانش کجا هستند و آنجا دام پهن می کند. عملیات دستگیری پلیس مرتبا در جریان است و در برابر قاچاقچیان کارها مقابله ای انجام می دهد.

واژه های کلیدی: افزایش | مقابله | مقایسه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz